Usuwanie makijażu permanentnego removerem we Wrocławiu

Naturalność, to nurt, którym kierujemy się w naszym Centrum. Naszym zadaniem jest jedynie podkreślenie Twojego piękna i wydobycie z niego tego co najlepsze.

Twoja Opiekunka Piękna

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego

Wysoka energia emitowana przez laser w sposób natychmiastowy jest selektywnie absorbowana przez pigmenty, co powoduje ich rozbicie na małe cząsteczki.

Resztki pigmentu przefiltrowane są przez organizm – układ krwionośny i limfatyczny. Laser bardzo dobrze działa z kolorami ciemnymi np. granat oraz odcieniami czerwonymi. Posiada on swoje granice, czyli kolory, których nie zauważa przez potrzebę pracy na intensywnym kontraście.

Usuwanie makijażu permanentnego removerem

W trakcie zabiegu maszyną do PMU przy użyciu sterylnego i jednorazowego kartridża podawany jest preparat (remover). Ma on na celu stworzenie kontrolowanego stanu zapalnego i – za pomocą komórek odpowiedzialnych za oczyszczanie strefy zapalnej – wypchnięcie go na zewnątrz. Całkowite usunięcie pigmentu zależy od gęstości oraz ilości barwnika w skórze, a także barwy i indywidualnych uwarunkowań organizmu. Remover nie ma granic pod względem usuwania koloru.

Usuwanie makijażu permanentnego biochemicznie

Procedura jest praktycznie bezbolesna, nie wymaga znieczulenia, nie zostawia blizn. Po 6h od zabiegu biochemicznego usuwania makijażu permanentnego można normalnie funkcjonować (makijaż, zmoczyć leczony obszar woda), a odstępy między zabiegami możemy skrócić nawet do 2,5tyg.

 

Zabieg usuwania makijażu permanentnego removerem – cennik

Zespół Centrum Estetyki we Wrocławiu

Ewa Pajka
kosmetolog, linergistka

Natalia Salamon
kosmetolog, linergistka

Martyna Narewska
kosmetolog

Klaudia Łuczycka
manager

W Centrum Estetyki…

Nasze Centrum Estetyki we Wrocławiu powstało, dzięki miłości do piękna. Zależało nam, aby każda z osób nas odwiedzających czuła się tu komfortowo. Kierując się elegancką estetyką stworzyliśmy miejsce, którego wnętrza są nowoczesne ale również przytulne. Doskonale wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie, którego doświadczacie po przekroczeniu progu naszego Centrum. Staramy się budować harmonijne miejsce spójne z nami samymi.