O nas

Naturalność, to nurt, którym kierujemy się w naszym Centrum. Naszym zadaniem jest jedynie podkreślenie Twojego piękna i wydobycie z niego tego co najlepsze.

Twoja Opiekunka Piękna

Filozofia Opiekunki Piękna

Naturalność to nurt, którym kieruje się Ewa Pajka. Tworząc centrum we Wrocławiu, jej głównym celem było stworzenie miejsca, w którym klientka będzie mogła czuć się swobodnie i przede wszystkim bezpiecznie.

Rozmowa, wsłuchanie się w potrzeby klientki oraz zrozumienie ich to jeden z najważniejszych filarów podejścia do pracy w Ewa Pajka Centrum Estetyki Wrocław. Nie chcemy być tylko miejscem, do którego się przychodzi i z którego się wychodzi. Za każdym razem budujemy z Wami więź, która towarzyszy nam przez lata.

Naszym głównym fundamentem jest makijaż permanentny, to dzięki niemu wiele z Was nam zaufało i oddało się w nasze ręce. To dzięki Wam i naszym rozmowom rozszerzyliśmy swoją ofertę. Będąc miejscem, w którym świadczymy usługi z makijażu permanentnego, kosmetologii, medycyny estetycznej, nie zaniechaliśmy naszej największej cechy, w dalszym ciągu najważniejszy dla nas jest naturalny efekt.

Centrum Estetyki we Wrocławiu

Ewa Pajka Centrum Estetyki to miejsce, które powstało z myślą o ludziach, którzy oprócz profesjonalnego podejścia, potrzebują otoczyć się przyjazną atmosferą. Zgromadzone doświadczenie jasno pokazuje, jak ważna jest rozmowa – czy ta o życiu, czy ta ekspercka dotycząca planu zabiegu. W Centrum, które powstało właśnie dla Ciebie, pracują eksperci w swojej dziedzinie, ale i ludzie pełni empatii. Łączy nas wspólna myśl. Nasza praca ma mieć pozytywny wpływ na Ciebie, Twoje samopoczucie i wygląd, dlatego podczas rozmowy kwalifikującej omawiamy każde za i przeciw, wyjaśniamy, jaki przebieg będzie miał zabieg i jakiego efektu możemy się spodziewać. Jesteśmy strażniczkami naturalnego wyglądu, dlatego nasze zabiegi mają charakter podkreślenia Twojej urody i wydobycia z niej naturalnych walorów, pozostawiając Tobie, wciąż siebie w odbiciu lustrzanym.

Zespół Centrum Estetyki we Wrocławiu

Ewa Pajka
kosmetolog, linergistka

Natalia Salamon
kosmetolog, linergistka

Martyna Narewska           kosmetolog

Klaudia Łuczycka
manager

W Centrum Estetyki…

Nasze Centrum Estetyki we Wrocławiu powstało, dzięki miłości do piękna. Zależało nam, aby każda z osób nas odwiedzających czuła się tu komfortowo. Kierując się elegancką estetyką stworzyliśmy miejsce, którego wnętrza są nowoczesne, ale również przytulne. Doskonale wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie, którego doświadczacie po przekroczeniu progu naszego Centrum. Staramy się budować harmonijne miejsce spójne z nami samymi.